Wróć do listy

Rychnowy, pomorskie

3 900 zł
Działka 0.0096 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 3 900 zł
Miasto Rychnowy
Powierzchnia 0.0096 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 390 zł
Numer oferty 519088X1215704099
Termin wpłaty wadium 19-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 3 900,00 zł

Powierzchnia: 0,0096 ha

Typ nieruchomości: nierolna



Data przetargu: 2026-06-24

Data publikacji: 2026-06-09

Data zakończenia publikacji: 2026-06-24

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: PRU.WGZ.MA.4240.73.2025.EŁ.

Oddział terenowy KOWR: OT Pruszcz Gdański

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Numer działki: 38/46

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): POMORSKIE , nowodworski , Nowy Dwór Gdański , Rychnowo Żuławskie



Przedmiotem ogłoszenia jest nieruchomość nierolna, niezabudowana położona w obrębie ewidencyjnym Rychnowo Żuławskie, gmina Nowy Dwór Gdański stanowiąca udział w wysokości 1/3 części w prawie własności działki oznaczonej w ewidencji gruntów nr 38/46 o pow. 0,0096 ha, dla której Sąd Rejonowy w Malborku, IX Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim prowadzi KW nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.