Wróć do listy

Brodnica, kujawsko-pomorskie

100 zł
Działka 0.0015 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 100 zł
Miasto Brodnica
Powierzchnia 0.0015 ha
Województwo kujawsko-pomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 10 zł
Numer oferty 518998X1215493319
Termin wpłaty wadium 22-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcje (licytacje) na sprzedaż nieruchomości
niezabudowanych objętych prawem użytkowania wieczystego położonych w powiecie
brodnickim w woj. kujawsko-pomorskim.


Przedmiotem aukcji jest:

prawo użytkowania wieczystego działki gruntowej niezabudowanej nr 99
o pow. 15 m2 , obręb Brodnica 27, dla której w Sądzie Rejonowym w Brodnicy V
Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzona jest księga wieczysta
nr XXXX/XXXXXXXX/X – cena wywoławcza 100,00 zł (słownie: sto 00/100) złotych
brutto, wadium wynosi 10 % ceny wywoławczej, tj. 10,00 zł, (słownie: dziesięć
00/100) złotych, postąpienie wynosi 5,00 zł;



Licytacje odbędą się w Krajowej Grupie Spożywczej S.A. w Toruniu przy
ul. Polnej 66 w dniu 25 czerwca 2026 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.