Wróć do listy

Legnica, dolnośląskie

215 000 zł
Działka 0.0687 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 215 000 zł
Miasto Legnica
Powierzchnia 0.0687 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 0
Ulica Fiołkowa
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 43 000 zł
Numer oferty 518810X1215053023
Termin wpłaty wadium 16-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Legnicy
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa położona w Legnicy przy ul. Fiołkowej, oznaczona jako działka nr 980 o powierzchni 687 m2
, obręb Przybków, dla której prowadzona jest księga wieczysta Nr XXXX/XXXXXXXX/X

Przedmiot sprzedaży nieruchomość gruntowa niezabudowana
Adres / położenie Legnica, ul. Fiołkowa
Oznaczenie nieruchomości działka nr 980, obręb Przybków
Powierzchnia 687 m2
Numer księgi wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X
Cena wywoławcza 215 000,00 zł + podatek VAT
Wadium 43 000,00 zł
Termin wniesienia wadium do 16 czerwca 2026 r.
Termin przetargu 19 czerwca 2026 r., godz. 10:00
Miejsce przetargu Wydział Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta Legnicy, Rynek 19
Przeznaczenie nieruchomości
zgodnie ze zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Legnicy - dla południowej części
Legnicy rejon oś. Sienkiewicza, ul. Jaworzyńskiej i Autostrady A-4 (jednostka 2MN, U/5).


Wadium
Zainteresowani zobowiązani są wpłacić wadium w wysokości 43 000,00 zł do 16 czerwca 2026 r. na rachunek
bankowy Urzędu Miasta Legnicy:
Bank Pekao S.A., I Oddział w Legnicy
20 1240 1473 1111 0000 2521 2109
Termin i miejsce przetargu
Przetarg odbędzie się 19 czerwca 2026 r. o godz. 10:00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta
Legnicy, Rynek 19.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.