Legnica, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa położona w Legnicy przy ul. Warzywnej, oznaczona jako działka
nr 22/2 o powierzchni 1029 m2
, obręb Przybków, dla której prowadzona jest księga wieczysta Nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Przedmiot sprzedaży nieruchomość gruntowa niezabudowana
Adres / położenie Legnica, ul. Warzywna.
Oznaczenie nieruchomości działka nr 22/2, obręb Przybków
Powierzchnia 1029 m2
Numer księgi wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X
Cena wywoławcza 200 000,00 zł + podatek VAT
Wadium 40 000,00 zł
Termin wniesienia wadium do 18 czerwca 2026 r.
Termin przetargu 23 czerwca 2026 r., godz. 11:30
Miejsce przetargu Wydział Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta Legnicy, Rynek 19
Przeznaczenie nieruchomości
zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Legnicy - dawnej wsi Przybków
z otoczeniem (jednostka 2MN) - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Wadium
Zainteresowani zobowiązani są wpłacić wadium w wysokości 40 000,00 zł do 18 czerwca 2026 r. na rachunek
bankowy Urzędu Miasta Legnicy:
Bank Pekao S.A., I Oddział w Legnicy
20 1240 1473 1111 0000 2521 2109
Termin i miejsce przetargu
Przetarg odbędzie się 23 czerwca 2026 r. o godz. 11:30 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta
Legnicy, Rynek 19.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie