Wróć do listy

Legnica, dolnośląskie

230 000 zł
Działka 0.118 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 230 000 zł
Miasto Legnica
Powierzchnia 0.118 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 0
Ulica Wielogórska
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 46 000 zł
Numer oferty 518804X1215038971
Termin wpłaty wadium 18-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Legnicy
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa położona w Legnicy przy ul. Wielogórskiej, oznaczona jako
działka nr 22/6 o powierzchni 1180 m2
, obręb Przybków, dla której prowadzona jest księga wieczysta Nr
XXXX/XXXXXXXX/X.
Przedmiot sprzedaży nieruchomość gruntowa niezabudowana
Adres / położenie Legnica, ul. Wielogórska.
Oznaczenie nieruchomości działka nr 22/6, obręb Przybków
Powierzchnia 1180 m2
Numer księgi wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X
Cena wywoławcza 230 000,00 zł + podatek VAT
Wadium 46 000,00 zł
Termin wniesienia wadium do 18 czerwca 2026 r.
Termin przetargu 23 czerwca 2026 r., godz. 11:00
Miejsce przetargu Wydział Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta Legnicy, Rynek 19
Przeznaczenie nieruchomości
zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Legnicy - dawnej wsi Przybków z
otoczeniem (jednostka 2MN) - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.


Zainteresowani zobowiązani są wpłacić wadium w wysokości 46 000,00 zł do 18 czerwca 2026 r. na rachunek
bankowy Urzędu Miasta Legnicy:
Bank Pekao S.A., I Oddział w Legnicy
20 1240 1473 1111 0000 2521 2109
Termin i miejsce przetargu
Przetarg odbędzie się 23 czerwca 2026 r. o godz. 11:00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta
Legnicy, Rynek 19.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.