Wróć do listy

Piekary Śląskie, śląskie

280 000 zł
2 351 zł/m2
Dom 119,11 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 280 000 zł
Powierzchnia 119,11 m2
Województwo śląskie
Ulica Słowiańska 4
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 10 000 zł
Numer oferty 518570X1214490943
Termin wpłaty wadium 02-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk Danuty Staneckiej ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż:

Zabudowanej działki nr 1588/37 wchodzącej w skład nieruchomości położonej w Piekarach Śląskich przy ul. Słowiańskiej 4, dla której Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Cena wywoławcza wynosi: 280 000,00 zł (słownie: dwieście osiemdziesiąt tysięcy złotych).


Adres do składania ofert: Biuro Syndyka ul. Porcelanowa 19, 40-246 Katowice (od 9.30 do 15.00).


Termin składania ofert: do 2 lipca 2026 r. do godz. 15.00.


Wysokość wadium: 10 000,00 zł (rachunek do wpłaty wadium w Regulaminie Przetargu)


Rozpoznanie ofert: Kancelaria Notarialna Ewa Kuźniak ul. Jagiellońska 13 40-032 Katowice 3 lipca 2026 godz. 11:00.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.