Wróć do listy

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

234 000 zł
4 895 zł/m2
Mieszkanie 47,80 m2 3 pokoje Parter Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-33%
Zakończona
-33%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 234 000 zł
Powierzchnia 47,80 m2
Województwo lubuskie
Ulica Sportowa 8A
Liczba pokoi 3
Piętro parter
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 23 400 zł
Numer oferty 518541X1214423025
Termin wpłaty wadium 22-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości Kamil Perlik (licencja nr 1793) postępowaniu upadłościowym prowadzonym przed Sądem Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim V Wydziałem Gospodarczym pod sygn. akt GW1G/GUp/26/2025 ogłasza przetarg, który będzie miał charakter pisemny, ofertowy, nieograniczony.

Sprzedaż przeprowadzana zostanie w oparciu o przepisy ustawy z dnia 28 lutego 2003 r. – Prawo upadłościowe oraz odpowiednio stosowane przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r.– Kodeks cywilny.

Przedmiot sprzedaży – III przetarg:

sprzedaż zabudowanej działki oznaczonej nr ewid. 2514/2 o pow. 5304 m2 położonej przy ul. Sportowej 8 A-B i 10 A-B w Gorzowie Wlkp. jest w udziale 10565871/1000000000 części i taki sam udział we własności części wspólnych między innymi budynku mieszkalnego wielolokalowego, pięciokondygnacyjnego, podpiwniczonego i innych urządzeń wpisanych do księgi wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Gorzowie Wlkp., VI Wydział Ksiąg Wieczystych oraz lokalu mieszkalnego nr 10 A/20 o pow. 47,80 m2 położonego w miejscowości Gorzów Wielkopolski (66-400) przy ulicy Sportowej 10a/20, dla której Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X,
(poz. 2.1 w spisie inwentarza w KRZ). (dalej jako „Przedmiot przetargu”).

Oszacowana w dniu 30 października 2025 r. wartość powyższego prawa własności wynosi: 287.300,00 zł.

Likwidacja opisanego powyżej składnika masy upadłości zostanie przeprowadzona w następujący sposób:

Wybór oferty nastąpi w drodze przetargu pisemnego, ofertowego, nieograniczonego.

Kryterium wyboru oferty jest najwyższa zaoferowana cena.

Cena wywoławcza w III przetargu wynosi 234.000,00 zł. Do ceny wywoławczej może zostać doliczony właściwy podatek VAT, ustalony z obowiązującymi przepisami, który stanowić będzie dodatkowy składnik ceny.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:
a) złożenie kompletnej oferty kupna przedmiotu przetargu w języku polskim w zapieczętowanej kopercie z napisem: “Przetarg, nieruchomość – Joanna Ambroży w upadłości, sygn. akt GW1G/GUp/26/2025” na ręce sędziego-komisarza w siedzibie Sądu Rejonowego w Gorzowie Wlkp. Wydział V Gospodarczy ul. Chopina 52 bl. 15, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 lipca 2026 r. do godz. 15:00 – decyduje data wpływu,
b) wpłacenie wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej, tj. kwoty 23.400,00 zł. (dwadzieścia trzy tysiące czterysta złotych 00/100) na rachunek masy upadłości – Joanna Ambroży w upadłości, nr rachunku: 92 1050 1520 1000 0090 8572 9987 z dopiskiem: “Wadium GW1G/GUp/26/2025 – przetarg Joanna Ambroży w upadłości,” najpóźniej do dnia 22 lipca 2026 r. – liczy się data wpływu środków na rachunek bankowy masy upadłości.

Otwarcie ofert zostanie dokonane w siedzibie Sądu Rejonowym w Gorzowie Wlkp. przy ul. Chopina 52 blok 15, dnia 24 lipca 2026 r. sala nr 3, godz. 9:00.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.