Wróć do listy

Majdan Królewski, podkarpackie

35 500 zł
Działka 1.1283 ha 4 działek Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 35 500 zł
Powierzchnia 1.1283 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 4
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 4 000 zł
Numer oferty 518529X1214394921
Termin wpłaty wadium 15-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk w postępowaniu upadłościowym sygn. akt: WA2M/GUp-s/76/2026, sprzeda z wolnej ręki w drodze pisemnego konkursu ofert udział wynoszący ½ części we współwłasności niezabudowanej nieruchomości gruntowej składającej się z działek o numerach ewidencyjnych 1383, 1385, 1965 oraz 2175, obręb 0005 Majdan Królewski, o łącznej powierzchni 1,1283 ha, położonej w miejscowości Majdan Królewski, gmina Majdan Królewski, powiat kolbuszowski, województwo podkarpackie, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Kolbuszowej, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X. Działający na zlecenie syndyka rzeczoznawca majątkowy oszacował wartość rynkową ww. udziału w nieruchomości na kwotę 35.500,00 zł (trzydzieści pięć tysięcy pięćset złotych zero groszy). Wskazany wyżej składnik majątkowy ujęty został w spisie inwentarza sporządzonym w postępowaniu upadłościowym upadłej pod poz. nr 2.1.
Jednocześnie informuję, że syndyk dokona zbycia składnika majątkowego, o którym mowa powyżej, w trybie pisemnego konkursu ofert, w którym ustala się następujące zasady:
a) cenę wywoławczą ww. składnika stanowić będzie 100% wartości jego oszacowania, tj. 35.500,00 zł (trzydzieści pięć tysięcy pięćset złotych zero groszy),
b) przed dniem otwarcia ofert oferent zobowiązany będzie wpłacić na rachunek bankowy masy upadłości upadłego wadium w kwocie 4.000,00 zł (cztery tysiące złotych zero groszy),
c) postąpienie w licytacji ww. składnika ustala się na kwotę minimum 1.000,00 zł (jeden tysiąc złotych zero groszy),
Zainteresowani winni składać oferty w nieprzekraczalnym terminie do 12.06.2026 r. decyduje data wpływu oferty do biura syndyka) poprzez przesłanie ich listami poleconymi do biura syndyka (adres: Krystian Tkacz - syndyk, 02-486 Warszawa, Al. Jerozolimskie 200 bud. 5 lok. 7, z dopiskiem „Oferta K. Pawłowska - Udział w Nieruchomości. Otwarcie ofert nastąpi 15.06.2026 r. o godz. 12:30.
Oferta powinna zawierać m.in. dokładne oznaczenie oferenta, dokładne oznaczenie przedmiotu oferty, oferowaną cenę (również słownie), wyraźną akceptację wszystkich warunków sprzedaży (regulaminu sprzedaży) oraz czytelny podpis oferenta.
Zakup możliwy jedynie po spełnieniu wszystkich wymogów formalnych.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.