Wróć do listy

Rzepin Pierwszy, świętokrzyskie

32 933 zł
Działka 0 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 32 933 zł
Powierzchnia 0 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 4 940 zł
Numer oferty 518349X1213973361
Termin wpłaty wadium 09-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Starachowicach Justyna Jabłońska-Lewicka Kancelaria Komornicza nr II w Starachowicach podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc)
w dniu 10.06.2026 r. o godz. 08:45
w Sądzie Rejonowym w Starachowicach, pod adresem ul. Staszica 12, 27-200 STARACHOWICE, poczta STARACHOWICE, odbędzie się druga licytacja nieruchomości:


działka numer 177/2
działka

Adres nieruchomości
27-225 Rzepin Pierwszy, poczta Pawłów
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze XXXX/XXXXXXXX/X, Sąd Rejonowy w Starachowicach V Wydział Ksiąg Wieczystych

Cena wywołania
32 933,33 zł (2/3 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
330,00 zł
Suma oszacowania
49 400,00 zł
Wysokość rękojmi
4 940,00 zł

Rękojmię należy złożyć gotówką w kancelarii komorniczej lub na numer konta komornika:
Santander Bank Polska S.A. 57109020400000000134239652
Rękojmię należy złożyć w terminie do 09.06.2026 r. 23:59.

Wyżej wymienioną nieruchomość można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 10:00 do 18:00. Miejsce oględzin pod adresem: 27-225 Rzepin Pierwszy, poczta Pawłów.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.