Wróć do listy

Markowce, podkarpackie

190 760 zł
Działka 0.4489 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 190 760 zł
Miasto Markowce
Powierzchnia 0.4489 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 19 100 zł
Numer oferty 517765X1212605633
Termin wpłaty wadium 12-06-2026 Co to znaczy?

Opis

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza II publiczne NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ nieruchomości wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionych w wykazie nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 23.03.206r.

 I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW: 
1. Przedmiotem sprzedaży są niżej wymienione nieruchomości położone w województwie podkarpackim, powiat sanocki, gm. Sanok, obręb MARKOWCE



numer działki 250/35

Przetargi na sprzedaż ww. nieruchomości odbędą się w dniu 17.06.2026r. o godzinie 9:15 w siedzibie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Sekcji Zamiejscowej w Krośnie, ul. Bieszczadzka 1, p. IV pokój 415

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.