Wróć do listy

Brzezówka, Brzezówka

63 980 zł
Działka 0.2 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 63 980 zł
Miasto Brzezówka
Powierzchnia 0.2 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 400 zł
Numer oferty 517667X1212376117
Termin wpłaty wadium 12-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 63 980,00 zł

Powierzchnia: 0,2000 ha

Typ nieruchomości: nierolna



Data przetargu: 2026-06-17

Data publikacji: 2026-06-02

Data zakończenia publikacji: 2026-06-18

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: RZE.WKUZ.KR.4240.23.2026

Oddział terenowy KOWR: OT Rzeszów

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): PODKARPACKIE , jasielski , Tarnowiec , Brzezówka


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.