Wróć do listy

Piaseczno, mazowieckie

2 500 zł
Działka 0.0011 ha Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 2 500 zł
Miasto Piaseczno
Powierzchnia 0.0011 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica Puławska
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 250 zł
Numer oferty 516798X1210340919
Termin wpłaty wadium 08-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Monitor 98/2026, Dział IIII. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE - pozycja 24235



Syndyk w postępowaniu upadłościowym prowadzonym wobec „ , sygn. akt V GUp 97/21, sprzeda z wolnej
ręki w trybie publicznego konkursu ofert:

Nieruchomości gruntowe.

Piaseczno, ul. Puławska, nieruchomość gruntowa niezabudowana dz. ew. nr. 22/17, KW XXXX/XXXXXXXX/X.
Powierzchnia gruntu 11 m2 , działka stanowi grunt o kształcie regularnym, wydłużonym, ukształtowaniu terenu płaskim. Działka użytkowana jako fragment chodnika między budynkami. Dla nieruchomości prowadzona jest Księga Wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X przez Sąd Rejonowy w Piasecznie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych - cena wywoławcza nieruchomości gruntowej wynosi 2 500 zł (dwa tysiące pięćset zł).

Warunkiem koniecznym uczestniczenia w konkursie ofert jest uprzednia wpłata do dnia 8.06.2026 r. wadium w kwocie 10% ceny wywoławczej do każdego przedmiotu sprzedaży na rachunek „Multi-Hekk Nieruchomości” spółka z o.o. w upadłości, Bank PKO BP SA, nr rachunku: 52 1020 3668 0000 5702 0367 9065,
z dopiskiem „wadium Sygn. akt V GUp 97/21”.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.