Wróć do listy

Malbork, pomorskie

2 521 155 zł
Działka 2.0002 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 2 521 155 zł
Miasto Malbork
Powierzchnia 2.0002 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 0
Ulica Daleka
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 250 000 zł
Numer oferty 516494X1209628951
Termin wpłaty wadium 24-07-2026 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 28 lipca 2026 r. o godz. 11.30 drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, stanowiącej własność Miasta Malborka

1. Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w obrębie 7 miasta Malborka przy ul. Dalekiej, mająca urządzoną księgę wieczystą KW XXXX/XXXXXXXX/X


numer działki 362/1, 363/1

Warunki nabycia nieruchomości:
a) wadium w kwocie - 250 000 zł (dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych) płatne najpóźniej do 24 lipca 2026 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka prowadzone w PKO BP SA nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Za datę zapłaty uznaje się datę zaksięgowania środków na koncie Miasta Malborka.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.