Wróć do listy

Malbork, pomorskie

1 097 364 zł
11 674 zł/m2
Dom 94,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 1 097 364 zł
Miasto Malbork
Powierzchnia 94,00 m2
Województwo pomorskie
Ulica Al. Armii Krajowej 79
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 100 000 zł
Numer oferty 516489X1209617241
Termin wpłaty wadium 24-07-2026 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 28 lipca 2026 r. o godz. 12.00 drugi ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej własność Miasta
Malborka
1. Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa przy Al. Armii Krajowej 79A , zabudowana budynkiem mieszkalnym
wielorodzinnym w zabudowie wolnostojącej, dwukondygnacyjnym o pow. zabudowy 68 m2,
pow. użytkowej 94 m2 oraz budynkiem niemieszkalnym o pow. zabudowy 36 m2.
Nieruchomość ma urządzoną księgę wieczystą KW XXXX/XXXXXXXX/X

Warunki nabycia nieruchomości:
a) wadium w kwocie 100 000 zł (sto tysięcy złotych) płatne najpóźniej do 24 lipca
2026 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka prowadzone w PKO BP SA
nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Za datę zapłaty uznaje się datę zaksięgowania
środków na koncie Miasta Malborka.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.