Wróć do listy

Łazy, śląskie

109 000 zł
2 314 zł/m2
Mieszkanie 47,11 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-74%
Zakończona
-74%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 109 000 zł
Miasto Łazy
Powierzchnia 47,11 m2
Województwo śląskie
Ulica Trójkąt 20
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 10 900 zł
Numer oferty 516446X1209516535
Termin wpłaty wadium 22-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Przetarg na sprzedaż nieruchomości nr postępowania 1003/KNO/399/2026.
Przetarg ogłasza, organizuje i prowadzi Spółka Polskie Koleje Państwowe S.A.
Przetarg odbędzie się w dniu 26.06.2026r. o godz. 11:00 w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania
Nieruchomościami w Katowicach ul. Damrota 8 - pok. Nr 9 (parter).
Przedmiot przetargu:
Zbycie prawa własności lokalu mieszkalnego nr 18 położonego w Łazach przy ulicy Trójkąt 20 o powierzchni użytkowej
47,11m² wraz z pomieszczeniem przynależnym tj.: piwnica o powierzchni 7,35m² oraz udziałem wynoszącym
108/10000 w częściach wspólnych budynków i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli
poszczególnych lokali a także w prawie własności działki nr 126/3 o powierzchni 2,2072ha, obręb 0001 Łazy.
Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz dodatkowe obciążenia, zobowiązania i oświadczenia nabywcy
oraz PKP S.A., które zostaną zawarte w notarialnej umowie sprzedaży i wpisane do dz. III KW sprzedawanej
nieruchomości zawiera informacja przetargowa stanowiąca załącznik nr 4 do Regulaminu.
Dla przedmiotowej nieruchomości Sąd Rejonowy w Zawierciu, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi Księgę Wieczystą
nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Dla nieruchomości lokalowej brak księgi wieczystej.
Cena wywoławcza: 109 000,00 zł netto
Wadium:· 10 900,00 zł
Minimalne postąpienie: 1 000,00 zł
Skutki podatkowe sprzedaży nieruchomości zostaną określone przez PKP S.A. zgodnie z przepisami obowiązującymi
w dniu zawarcia umowy sprzedaży. Do wylicytowanej ceny zbycia nieruchomości zostanie doliczony podatek VAT o ile
zgodnie z oceną skutków podatkowych określonych na dzień sprzedaży zajdą przesłanki do jego naliczenia.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.