Wysoka Wielka, łódzkie
Szczegóły
Opis
Lokal mieszkalny znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego, dwukondygnacyjnego o dworkowej architekturze i składa się z trzech izb (dwa pokoje, pokój z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój) o łącznej pow. użytkowej 90,30 m2. Mieszkanie posiada instalacje: wodną (woda zimna), kanalizacyjną oraz elektryczną. Ciepła woda użytkowa przygotowywana indywidualnie. Brak instalacji centralnego ogrzewania.
Z przedmiotowym lokalem mieszkalnym związane jest prawo korzystania z pomieszczenia gospodarczego zlokalizowanego w budynku gospodarczym.
Łączna powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wg. księgi wieczystej wynosi 95,00 m2 - niemniej jednak na tą powierzchnię składa się powierzchnia pomieszczenia mieszkalnego wynosząca 90,30 m2 oraz powierzchnia pomieszczenia przynależnego wynosząca 4,70 m2.
Z prawem własności lokalu związany jest również udział 9838/40184 w budynku wielorodzinnym nr 7 oraz działce nr 46/1 uregulowanej w księdze wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X.
Z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów pobierana jest roczna opłata przekształceniowa. Obowiązek ten obciąża każdoczesnego właściciela nieruchomości, w odniesieniu do której istnieje roszczenie o opłatę.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie