Wróć do listy

Chyby, wielkopolskie

686 600 zł
Działka 0.0978 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 686 600 zł
Miasto Chyby
Powierzchnia 0.0978 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 68 700 zł
Numer oferty 516334X1209254231
Termin wpłaty wadium 26-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 686 600,00 zł

Powierzchnia: 0,0978 ha

Typ nieruchomości: nierolna



Data przetargu: 2026-07-02

Data publikacji: 2026-05-27

Data zakończenia publikacji: 2026-07-02

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: POZ.WGZ.4240.496.2025.EK.14

Oddział terenowy KOWR: OT Poznań

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): WIELKOPOLSKIE , poznański , Tarnowo Podgórne , Chyby


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.