Wróć do listy

Chodzież, wielkopolskie

456 000 zł
Działka 0.5837 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 456 000 zł
Miasto Chodzież
Powierzchnia 0.5837 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 46 000 zł
Numer oferty 516333X1209251889
Termin wpłaty wadium 17-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 456 000,00 zł

Powierzchnia: 0,5837 ha

Typ nieruchomości: nierolna



Data przetargu: 2026-06-24

Data publikacji: 2026-05-27

Data zakończenia publikacji: 2026-06-25

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: ZSI.POZ.WKUR.4240.5582.1.5582.2026.DKM.1150811

Oddział terenowy KOWR: OT Poznań

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): WIELKOPOLSKIE , chodzieski , Chodzież , Oleśnica


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.