Wróć do listy

Ząbrowo, warmińsko-mazurskie

449 210 zł
2 402 zł/m2
Dom 187,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 449 210 zł
Miasto Ząbrowo
Powierzchnia 187,00 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica Lipowa 5
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium brak danych
Numer oferty 516203X1208947429
Termin wpłaty wadium 16-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:

1) Prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym, stanowiącej działkę oznaczoną numerem geodezyjnym 175/4, położonej przy ul. Lipowej 5 w miejscowości Ząbrowo, gm. Iława, powiat iławski woj. warmińsko-mazurskie, dla której Sąd Rejonowy w Iławie, Wydział V Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr EL1I/325-550-237/7, za cenę nie niższą niż 449 210,00 PLN, (plus ewentualny podatek VAT).

Charakterystyka oferty:

1. Kryterium wyboru oferty będzie najwyższa cena.
2. Ceny wywoławcze nieruchomości to kwoty wynikające z wartości dla sprzedaży wymuszonej na podstawie operatów szacunkowych sporządzonych przez rzeczoznawców majątkowych.
3. Oferty należy składać osobiście w biurze w Chorzowie (41-506), ul. Działkowa 8, w dni robocze w godzinach od 8:00 do 19:00 lub przesłać pocztą [decyduje data i godzina wpływu do biura]. Oferent ma również możliwość złożenia oferty w formie elektronicznej przesyłając ofertę w trybie zgodnym z zapisami regulaminu, na wskazany w regulaminie przetargu adres mailowy, w terminie wyznaczonym przez Spółkę Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z z siedzibą w Warszawie, tj. do dnia 16.07.2026 r. przy czym w ostatnim dniu terminu do godzin wskazanych w regulaminie dotyczącym przetargu danej nieruchomości, wraz z adnotacją pozwalającą na zidentyfikowanie, której nieruchomości dotyczy oferta. Szczegółowa treść adnotacji została określona w regulaminie przetargu.
4. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest uprzednia wpłata wadium w kwocie określonej w regulaminie przetargu, na rachunek bankowy Spółki, o numerze: 325-550-237 [Bank MBS]. Uznanie rachunku bankowego Spółki musi nastąpić najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień otwarcia ofert. Wszystkie opłaty bankowe związane z przelewem wadium ponosi oferent.
5. Rozpoznanie ofert nastąpi w biurze w Chorzowie (41-506) ul. Działkowa 8, w dniu 16.07.2026 r. o godzinach wskazanych w regulaminach przetargów począwszy od godziny 15:15. Każdy z oferentów jest uprawniony do wzięcia udziału w posiedzeniu, na którym rozpoznane zostaną oferty.
6. W przypadku, jeżeli najwyższe oferty zawierać będą tę samą cenę lub ceny najwyższe różnić się będą o kwotę do 10% wartości najwyższej złożonej oferty, komisja przetargowa zakwalifikuje te oferty do dodatkowej licytacji ustnej, która odbędzie się w tym samym miejscu (ul. Działkowa 8, 41-506 Chorzów), w dniu rozstrzygnięcia przetargów (16.07.2026 r.).

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.