Wróć do listy

Piaseczno, mazowieckie

564 975 zł
7 924 zł/m2
Mieszkanie 71,30 m2 3 pokoje 3 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-32%
Zakończona
-32%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 564 975 zł
Miasto Piaseczno
Powierzchnia 71,30 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Strusia 8
Liczba pokoi 3
Piętro 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 75 330 zł
Numer oferty 515897X1208230777
Termin wpłaty wadium 28-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 160/24
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Tomasz Gierała Kancelaria Komornicza nr IV w Piasecznie
Początek30.07.2026 10:00
Zakończenie06.08.2026 10:00
Przystąpienie do28.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania564 975,00 zł
Suma oszacowania753 300,00 zł
Rękojmia75 330,00 zł
Adres nieruchomości
AdresStrusia 8B/24
Miejscowość05-500 Piaseczno
Województwomazowieckie
Oględziny nieruchomości
AdresStrusia 8B, 05-500 Piaseczno
Termin2026-07-15, godz. 18:00–20:00
Opis

Lokal mieszkalny nr 24 stanowiącego odrębną nieruchomość, położonego: Piaseczno, ul. Strusia 8

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.