Wróć do listy

Kraśnik, lubelskie

222 337 zł
3 287 zł/m2
Mieszkanie 67,64 m2 2 pokoje 2 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
-39%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 222 337 zł
Miasto Kraśnik
Powierzchnia 67,64 m2
Województwo lubelskie
Ulica Janowska 139A
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 33 351 zł
Numer oferty 515895X1208226093
Termin wpłaty wadium 13-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 152/24
Typ licytacjistacjonarna
TerminSECOND
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kraśniku Krzysztof Podgórski Kancelaria Komornicza nr II w Kraśniku
Początek14.07.2026 06:40
Zakończenie14.07.2026 21:59
Przystąpienie do13.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania222 336,67 zł
Suma oszacowania333 505,00 zł
Rękojmia33 350,50 zł
Adres nieruchomości
Adresul. Janowska 139A/14
Miejscowość23-200 Kraśnik
Województwolubelskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)52.14
Liczba pokoi2
Piętro2
Pięter w budynku3
Forma własnościprawo własności
Rok budowy2010
Pomieszczeniapiwnica, kuchnia, WC, balkon, łazienka
Mediawoda, gaz, kanalizacja
Oględziny nieruchomości
KontaktKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kraśniku Krzysztof Podgórski Kancelaria Komornicza nr II w Kraśniku
AdresT.Kościuszki 30, 23-200 Kraśnik
Termin2026-06-29, godz. 08:00–15:00
Opis

lokal stanowiący odrębną nieruchomość, lokal mieszkalny o pow. 67,6400 m2, (wspólność ustawowa majątkowa małżeńska) położony: 23-200 Kraśnik, ul. Janowska 139A/14, dla którego Sąd Rejonowy w Kraśniku V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW LU1K/00081618 stanowiącego własność dłużników xxx na prawie wspólności ustawowej majątkowej małżeńskiej.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.