Wróć do listy

Łukowiec, świętokrzyskie

10 275 zł
Działka 0.29 ha 2 działek Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 10 275 zł
Miasto Łukowiec
Powierzchnia 0.29 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 370 zł
Numer oferty 515767X1207926317
Termin wpłaty wadium 17-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sandomierzu Wojciech Malinowski Kancelaria Komornicza nr II w Sandomierzu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 10136 w zw. z art. 867 w zw. z art. 8791 i nast. ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 20.07.2026 r. o godzinie 12:00, rozpocznie się pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:


grunty niezabudowane
działki niezabudowane o nr ewid. 67 i 107 o łącznej pow. 0,2900 ha

Adres nieruchomości
27-660 Łukowiec, poczta Koprzywnica
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze XXXX/XXXXXXXX/X, Sąd Rejonowy w Sandomierzu V Wydział Ksiąg Wieczystych
Cena wywołania
10 275,00 zł (3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
514,00 zł
Suma oszacowania
13 700,00 zł
Wysokość rękojmi
1 370,00 zł
Złożenie rękojmi do
17.07.2026 r. 23:59
Termin licytacji
20.07.2026 r. 12:00 - 27.07.2026 r. 12:00

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię we wskazanej wyżej wysokości oraz terminie na rachunek bankowy komornika:
PKO BP SA O/SANDOMIERZ 98 1020 4926 0000 1702 0009 5554
lub z użyciem systemu teleinformatycznego obsługującego licytacje, dostępnego na portalu: licytacje.komornik.pl.


Wyżej wymienioną nieruchomość można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 10:00 do 18:00. Miejsce oględzin pod adresem: 27-660 Łukowiec, poczta Koprzywnica.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.