Lublin, lubelskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
| Sygnatura | Km 1854/23 |
| Typ licytacji | elektroniczna |
| Termin | FIRST |
| Komornik | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie Paweł Paradziński Kancelaria Komornicza nr XII w Lublinie |
| Początek | 02.07.2026 09:00 |
| Zakończenie | 09.07.2026 09:00 |
| Przystąpienie do | 30.06.2026 21:59 |
| Cena wywołania | 171 900,00 zł |
| Suma oszacowania | 229 200,00 zł |
| Rękojmia | 22 920,00 zł |
| Adres | Grenadierów 13A/9 |
| Miejscowość | 20-331 Lublin |
| Województwo | lubelskie |
| Powierzchnia (m²) | 27.69 |
| Piętro | 1 |
| Forma własności | prawo własności |
| Adres | Grenadierów 13A, 20-331 Lublin |
| Termin | 2026-06-17, godz. 10:00–14:00 |
Lokal stanowiący odrębną nieruchomość o numerze 9 położony w budynku wielorodzinnym przy ul. Grenadierów 13A, obręb Zadębie I - 0044, jednostka ewidencyjna 066301_1 Lublin, nr jedn. rej. G212, arkusz 1, powiat M. Lublin, województwo lubelskie. Lokal położony na pierwszym piętrze budynku, o powierzchni 27,69m2. Lokal składa z jednego pokoju, łazienki z wc, przedpokoju, kuchni. Pomieszczeń przynależnych brak. Dojazd do budynku bezpośrednio z drogi asfaltowej. Lokal mieszkalny w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Lublin obszar dz. ew. nr 36/53 został okreslony jako AGc -tereny aktywności gospdarczej z wykluczeniem obiektów produkcyjnych, zapleczy technicznych oraz baz i składów materiałowych z prawem dotychczasowego użytkowania. Według wypisu z rejestru gruntów działka 36/53 - rodzaj B - tereny mieszkaniowe. Instalacje: wodno-kanalizacyjna, CO, elektryczna, instalacja gazowa, domofonowa. Z lokalem związany jest udział w w nieruchomości wspólnej, która stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokalu - udział w wysokości 2769/73817.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie