Konin Żagański, lubuskie
Szczegóły
Opis
Przetarg odbędzie się w dniu 12.02.2020 r. o godz. 11.00 w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania
Nieruchomościami w Poznaniu, Al. Niepodległości 8, 61-875 Poznań, pok. nr 350.
Przedmiot przetargu:
Zbycie w trybie przetargu ustnego nieograniczonego lokalu mieszkalnego nr 3 o powierzchni użytkowej 49,10 m², położonego w miejscowości Konin Żagański nr 127 (gmina Iłowa, powiat żagański, woj. lubuskie), na który składają się dwa pokoje i kuchnia. Do lokalu przynależy pomieszczenie piwnicy o powierzchni 7,15 m² oraz udział wynoszący 5.625/31.873 części w prawie do działki oznaczonej ewidencyjnie numerem 103 o powierzchni 0,2039 ha, obręb 0006 Konin Żagański oraz w prawie własności części budynków i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właściciela lokalu.
Cena wywoławcza: 45.000,00 zł netto
Wadium: 4.500,00 zł
Minimalne postąpienie: 1.000,00 zł
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:
1) wpłacenie wadium w wysokości 4.500,00 zł w formie pieniężnej na rachunek bankowy nr 23 1020 1026 0000 1702 0348 5869 PKP S.A. Centrala al. Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa, z dopiskiem „Przetarg na sprzedaż nieruchomości nr postępowania 1008/KNO/2/2020”. Za datę uiszczenia wadium przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego PKP S.A., przy czym uznanie rachunku winno nastąpić nie później niż w dniu 07.02.2020 r.;
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie