Wróć do listy

Boguchwałowice, śląskie

66 697 zł
66 697 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 66 697 zł
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Tulipanów 12
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 10 005 zł
Numer oferty 515307X1206848997
Termin wpłaty wadium 27-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Opis sprzedawanej nieruchomości
Przedmiotem licytacji jest 1/2 część prawa wieczystego użytkowania nieruchomości zabudowanej budynkiem letniskowym oraz budynkiem garażowym położonej w miejscowości Boguchwałowice, gmina Mierzęcice (działka ewidencyjna nr 462 o powierzchni 0,0189 ha) przy ulicy Tulipanów nr 12, dla której Sąd Rejonowy w Zawierciu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X i stanowiącej własność dłużnika: . Zgodnie ze zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Mierzęcice dotyczącą miejscowości Boguchwałowice - obszar I zmiany Studium, zatwierdzonego uchwałą nr XXXIII/321/2014 Rady Gminy Mierzęcice z dnia 30 stycznia 2014 roku, zapisy dla przedmiotowego obszaru są następujące: tereny zabudowy rekreacji indywidualnej (symbol ML). Działka ewidencyjna nr 462 o powierzchni 189m.kw. Działka zabudowana, oddana w wieczyste użytkowanie do dnia 12-09-2094r. Dostęp do drogi: Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do ulicy Tulipanów (granica zachodnia wjazd do garaży oraz wejście na posesje) - działka ewidencyjna nr 483/235 o nieznanej strukturze właścicielskiej) oraz ulicy Pierwiosnków (granica południowa i wejście na posesje) - działka ewidencyjna nr 468, również o nieznanej strukturze właścicielskiej. W każdym jednak przypadku są to wąskie drogi dojazdowe o nawierzchni utwardzonej oraz o szerokości odpowiednio 6 i 3 m, z mocno utrudnioną komunikacja i manewrowaniem. Stopień wyposażenia w urządzenia infrastruktury technicznej: Energia elektryczna, w pozostałym zakresie brak informacji na temat wody i samej kanalizacji. UWAGA! Budynek garaży nie został ujawniony w kartotece budynków, jak również sam budynek letniskowy w części zlokalizowany jest w obrębie działki sąsiedniej nr 483/235 nie objętej niniejszą licytacją.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.