Wróć do listy

Lądek-Zdrój, dolnośląskie

118 000 zł
3 866 zł/m2
Mieszkanie 30,52 m2 Przetarg Wadium do 17-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-16%
-16%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 118 000 zł
Miasto Lądek-Zdrój
Powierzchnia 30,52 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 12 000 zł
Numer oferty 515173X1206535169
Termin wpłaty wadium 17-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Do przetargu przeznaczona jest nieruchomość położona w Lądku-Zdroju, stanowiąca własność gminy, zbywana na podstawie przepisów o gospodarce nieruchomościami. Szczegółowe parametry, takie jak metraż, liczba pomieszczeń czy cena wywoławcza, nie zostały w podanym fragmencie ogłoszenia określone.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny