Wróć do listy

Grudziadz, kujawsko-pomorskie

165 000 zł
4 609 zł/m2
Mieszkanie 35,80 m2 Przetarg Wadium do 25-05-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-22%
-22%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 165 000 zł
Miasto Grudziadz
Powierzchnia 35,80 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 8 250 zł
Numer oferty 515162X1206509407
Termin wpłaty wadium 25-05-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Do zbycia w drodze rokowań przeznaczona jest nieruchomość położona w Grudziądzu, w zabudowie przy jednej z głównych ulic miasta. Szczegółowe warunki udziału w postępowaniu oraz wysokość wadium określone są w ogłoszeniu, a wpłata wymagana jest do 25 maja 2026 roku.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny