Wróć do listy

Bielsko-Biała, śląskie

92 450 zł
5 208 zł/m2
Mieszkanie 17,75 m2 Kawalerka Przetarg Wadium do 08-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-40%
-40%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 92 450 zł
Powierzchnia 17,75 m2
Województwo śląskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 9 200 zł
Numer oferty 515141X1206460225
Termin wpłaty wadium 08-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Kawalerka o powierzchni 17,75 m² położona na poddaszu budynku w Bielsku-Białej (dzielnica Górne Przedmieście) składa się z jednego pokoju, kuchni oraz WC na korytarzu i stanowi pustostan wolny od obciążeń. Nieruchomość, sprzedawana wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku i gruncie, objęta jest pierwszym przetargiem pisemnym nieograniczonym z ceną wywoławczą 92 450 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny