Pierławki, warmińsko-mazurskie
Szczegóły
Opis
ogłasza pierwszy ustny przetarg nieograniczony na zbycie 2 działek gruntowych,
stanowiących własność Gminy Działdowo, oznaczonych w rejestrze ewidencji gruntów
numerami: 79/10 o powierzchni 0,1251 ha
położonych
w obrębie PIERŁAWKI, gmina Działdowo, powiat działdowski, województwo warmińsko -
mazurskie. Miejscowość Pierławki znajduje się w odległości około 5 km od miasta
Działdowo. Sąd Rejonowy w Działdowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi dla w/w
nieruchomości księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza działki nr 79/10 wynosi 76.200,00 zł (siedemdziesiąt sześć tysięcy dwieście złotych).
Wadium powinno być wniesione z odpowiednim wyprzedzeniem tak, aby środki
pieniężne znalazły się na ww. koncie najpóźniej w dniu 08 czerwca 2026 r.
Przetarg odbędzie się dnia 12 czerwca 2026 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie