Wróć do listy

Jugów, dolnośląskie

15 000 zł
563 zł/m2
Mieszkanie 26,65 m2 Przetarg Wadium do 08-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 15 000 zł
Miasto Jugów
Powierzchnia 26,65 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 000 zł
Numer oferty 515107X1206380597
Termin wpłaty wadium 08-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem rokowań jest lokal mieszkalny o powierzchni 26,65 m² położony na poddaszu przedwojennego, trzykondygnacyjnego budynku wielorodzinnego w Jugowie (gmina Nowa Ruda). Mieszkanie składa się z pokoju i kuchni, usytuowane jest w budynku wolnostojącym częściowo podpiwniczonym, na działce o powierzchni 0,1135 ha.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny