Wróć do listy

Chełmża, kujawsko-pomorskie

145 000 zł
3 600 zł/m2
Mieszkanie 40,28 m2 2 pokoje 1 piętro Przetarg Wadium do 07-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-34%
-34%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 145 000 zł
Miasto Chełmża
Powierzchnia 40,28 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 29 000 zł
Numer oferty 515055X1206258813
Termin wpłaty wadium 07-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Lokal mieszkalny nr 3 położony jest w Chełmży, w budynku wielorodzinnym w centralnej części miasta. Nieruchomość sprzedawana jest w drodze I ustnego przetargu nieograniczonego, z obowiązkiem wniesienia wadium do wyznaczonego terminu.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny