Wróć do listy

Legnica, dolnośląskie

40 000 zł
3 200 zł/m2
Mieszkanie 12,50 m2 Przetarg Wadium do 26-05-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-53%
-53%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 40 000 zł
Miasto Legnica
Powierzchnia 12,50 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 8 000 zł
Numer oferty 515036X1206214315
Termin wpłaty wadium 26-05-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na przetargu ustnym w Legnicy zostanie wystawiony lokal mieszkalny położony w budynku wielorodzinnym w mieście. Nieruchomość sprzedawana jest w trybie przetargu organizowanego przez miasto, z obowiązkiem wniesienia wadium przed wyznaczonym terminem.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny