Wróć do listy

Toruń, Bydgoskie Przedmieście

124 000 zł
1 561 zł/m2
Lokal Użytkowy 79,45 m2 Przetarg Wadium do 10-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 124 000 zł
Miasto Toruń
Powierzchnia 79,45 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 12 000 zł
Numer oferty 514794X1205647551
Termin wpłaty wadium 10-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Lokal użytkowy o powierzchni 79,45 m² położony jest w piwnicy budynku wielorodzinnego w Toruniu, w dzielnicy z zabudową mieszkaniową, i składa się z czterech pomieszczeń gospodarczych oraz WC. Przedmiot przetargu znajduje się w niskim standardzie technicznym, bez ogrzewania i z przestarzałą stolarką, dlatego wymaga generalnego remontu.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny