Wróć do listy

Strzebielino, pomorskie

154 000 zł
Działka 0.1339 ha Przetarg Wadium do 25-05-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 154 000 zł
Miasto Strzebielino
Powierzchnia 0.1339 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 15 400 zł
Numer oferty 514765X1205579633
Termin wpłaty wadium 25-05-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na sprzedaż w drodze ustnego przetargu nieograniczonego oferowana jest niezabudowana działka budowlano-usługowa o powierzchni 1339 m², położona w Strzebielinie w gminie Łęczyce, częściowo przeznaczona pod infrastrukturę techniczną oraz zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość nieuzbrojona, z ceną wywoławczą 154 000 zł netto (plus 23% VAT), przeznaczona jest do licytacji w maju 2026 roku.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny