Wróć do listy

Strzelce Dolne, kujawsko-pomorskie

184 000 zł
Działka 0.1288 ha Przetarg Wadium do 06-07-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 184 000 zł
Powierzchnia 0.1288 ha
Województwo kujawsko-pomorskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 18 400 zł
Numer oferty 514742X1205525767
Termin wpłaty wadium 06-07-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest działka niezabudowana o powierzchni 0,1288 ha położona w miejscowości Strzelce Górne w gminie Dobrcz. Nieruchomość gruntowa przeznaczona jest do nabycia od gminy w drodze licytacji organizowanej w lipcu 2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny