Wróć do listy

Katowice, śląskie

275 222 zł
5 527 zł/m2
Mieszkanie 49,80 m2 2 pokoje 5 piętro Przetarg Wadium do 18-05-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
-42%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 275 222 zł
Miasto Katowice
Powierzchnia 49,80 m2
Województwo śląskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 2
Piętro 5
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 14 000 zł
Numer oferty 514611X1205218965
Termin wpłaty wadium 18-05-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, z balkonem i piwnicą, położone jest na 5. piętrze wysokiego bloku na osiedlu w Katowicach. Lokal o standardowym wyposażeniu w podstawowe instalacje oferowany jest w nieograniczonym przetargu ofertowym spółdzielni mieszkaniowej.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny