Wróć do listy

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

149 840 zł
2 947 zł/m2
Mieszkanie 50,85 m2 Przetarg Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 149 840 zł
Powierzchnia 50,85 m2
Województwo łódzkie
Ulica Armii Krajowej 9
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 14 984 zł
Numer oferty 514592X1205174467
Termin wpłaty wadium 09-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości ogłasza drugi konkurs ofert na sprzedaż udziału w lokalu, z wolnej ręki w trybie konkursu ofert – na następujących warunkach:

1. Przedmiotem sprzedaży jest udział w wysokości 5/8 części prawa własności lokalu nr 39 stanowiącego odrębną nieruchomość położonego w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Armii Krajowej 8 wraz z udziałem w wysokości 5085/397151 części w prawie własności działki gruntu nr 1190 w obrębie 0013 oraz takim samym udziałem w częściach wspólnych budynku, o powierzchni użytkowej lokalu 50,85 m2, dla którego Sąd Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.

2. Cena wywoławcza wynosi 149 840 złotych.

3. W mieszkaniu zamieszkuje obecnie 1 osoba – współwłaścicielka. Syndyk nie posiada kluczy do mieszkania. Klucze posiada wyłącznie współwłaścicielka. Zgodnie z postanowieniem Sędziego-Wyznaczonego Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim, właścicielka ma prawo zamieszkiwania w lokalu do dnia poprzedzającego zawarcie umowy sprzedaży. Syndyk nie gwarantuje, że właścicielka wyprowadzi się z mieszkania po sprzedaży i przekaże klucze do mieszkania. Biorąc udział w konkursie ofert akceptujecie Państwo to ryzyko.

4. Pisemne oferty w języku polskim mogą być składane w zaklejonej kopercie w terminie do 9 lipca 2026 roku do godziny 16:00 (decyduje data doręczenia oferty na podany adres) na adres: Bartosz Sidowski – Syndyk masy upadłości Ewy Sobczyk, ul. Piramowicza 2 lok. 12, 90-254 Łódź, z czytelnym oznaczeniem na kopercie – „oferta zakupu nieruchomości – Tomaszów”.

5. Przystępujący do konkursu ofert powinien, pod rygorem niedopuszczenia do konkursu, wpłacić wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej. Wadium powinno zostać wpłacone na rachunek bankowy masy upadłości (Kancelaria Adwokacka Bartosz Sidowski, ul. Piramowicza 2 lok. 12, 90-254 Łódź) o numerze: 82 1090 1304 0000 0001 5938 1644/ Erste Bank Polska S.A. najpóźniej w ostatnim dniu terminu składania ofert.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.