Wróć do listy

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

149 840 zł
2 947 zł/m2
Mieszkanie 50,85 m2 Przetarg Udział % Wadium do 09-07-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 149 840 zł
Powierzchnia 50,85 m2
Województwo łódzkie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 14 984 zł
Numer oferty 514592X1205174467
Termin wpłaty wadium 09-07-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na sprzedaż w trybie konkursu ofert udział 5/8 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 50,85 m² w Tomaszowie Mazowieckim, w budynku wielorodzinnym, z udziałem w gruncie i częściach wspólnych. Cena wywoławcza wynosi 149 840 zł, a lokal jest obecnie zamieszkały przez współwłaścicielkę, przy czym syndyk nie gwarantuje jego wydania po sprzedaży.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę