Wróć do listy

Bruskowo Wielkie, pomorskie

344 100 zł
Działka 0.3441 ha Przetarg Wadium do 21-05-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 344 100 zł
Powierzchnia 0.3441 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 34 410 zł
Numer oferty 514568X1205118259
Termin wpłaty wadium 21-05-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na przetarg wystawiona jest niezabudowana działka gruntu położona w miejscowości Bruskowo Wielkie w gminie Redzikowo. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w drodze ustnego przetargu nieograniczonego, z obowiązkiem wniesienia wadium przed terminem licytacji.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny