Wróć do listy

Ruda Śląska, Kochłowice

597 333 zł
1 587 zł/m2
Dom 376,45 m2 9 pokoi Licytacja komornicza E-Licytacja Wadium do 18-05-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 597 333 zł
Miasto Ruda Śląska
Powierzchnia 376,45 m2
Województwo śląskie
Ulica Pokaż
Liczba pokoi 9
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 89 600 zł
Numer oferty 514480X1204912163
Termin wpłaty wadium 18-05-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem elektronicznej licytacji jest wolnostojący, dwupiętrowy dom mieszkalny o powierzchni ok. 376 m² z 9 pokojami, położony w Rudzie Śląskiej (dzielnica Kochłowice), na działce ok. 826 m², z budynkiem gospodarczym i garażem. Nieruchomość z lat 30., uzbrojona w media (woda, kanalizacja, gaz, siła), ma cenę wywołania ok. 597 000 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny