Wróć do listy

Ruda Śląska, Wirek

169 000 zł
2 738 zł/m2
Mieszkanie 61,72 m2 Przetarg Wadium do 05-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-51%
-51%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 169 000 zł
Miasto Ruda Śląska
Powierzchnia 61,72 m2
Województwo śląskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 16 900 zł
Numer oferty 514451X1204844245
Termin wpłaty wadium 05-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Lokal mieszkalny o powierzchni 61,72 m² położony jest na drugim piętrze sześciolokalowego budynku w Rudzie Śląskiej i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, spiżarni, 2 przedpokoi, loggii oraz przynależnej piwnicy 11,54 m². Mieszkanie wymaga nakładów (odcięte media, piece do wymiany) i stanowi przedmiot licytacji/przetargu wraz z udziałem w gruncie oraz częściach wspólnych budynku.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny