Wróć do listy

Włodawa, lubelskie

55 700 zł
2 979 zł/m2
Mieszkanie 18,70 m2 Przetarg Wadium do 08-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę
Zdjęcie nieruchomości
-44%
-44%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 55 700 zł
Miasto Włodawa
Powierzchnia 18,70 m2
Województwo lubelskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 570 zł
Numer oferty 514440X1204818483
Termin wpłaty wadium 08-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal użytkowy nr 36 o powierzchni 18,70 m², położony na drugim piętrze budynku wielolokalowego we Włodawie. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 55 700 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny