Wróć do listy

Świętochłowice, śląskie

3 500 000 zł
1 174 497 zł/m2
Obiekt 2,98 m2 Przetarg Wadium do 03-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 3 500 000 zł
Powierzchnia 2,98 m2
Województwo śląskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 350 000 zł
Numer oferty 514374X1204663911
Termin wpłaty wadium 03-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na przetarg wystawiono niezabudowaną nieruchomość gruntową w Świętochłowicach o łącznej powierzchni 2,9836 ha (29 836 m²). Cena wywoławcza w VII przetargu ustnym nieograniczonym wynosi *** zł netto, do której zostanie doliczony podatek VAT.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny