Wróć do listy

Sonina, podkarpackie

120 000 zł
Działka 0.14 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 120 000 zł
Miasto Sonina
Powierzchnia 0.14 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 20 000 zł
Numer oferty 514334X1204570231
Termin wpłaty wadium 08-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Łańcut głasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości gruntowych


SONINА 936/1 i 936/2

Przetarg odbędzie się 11 czerwca 2026 r. (czwartek) o godz. 900 w budynku Urzędu Gminy
Łańcut, ul. Mickiewicza 2A, 37-100 Łańcut (pok. 33, Il piętro).
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w formie pieniądza na konto Gminy
Łańcut nr 96 1240 2643 1111 0000 3778 1763 do dnia 8 czerwca 2026 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.