Wróć do listy

Padew Narodowa, podkarpackie

123 177 zł
Działka 0.1857 ha Licytacja komornicza Wadium do 28-05-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 123 177 zł
Powierzchnia 0.1857 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 12 318 zł
Numer oferty 514308X1204509339
Termin wpłaty wadium 28-05-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na sprzedaż w drodze przetargu ustnego oferowana jest niezabudowana działka budowlana o powierzchni 1857 m², położona w miejscowości Padew Narodowa na terenie osiedla mieszkaniowego „Polska Wieś III”. Cena wywoławcza gruntu wynosi 123 177 zł brutto (z VAT), a nieruchomość jest wolna od obciążeń.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny