Wróć do listy

Manieczki, wielkopolskie

40 250 zł
583 zł/m2
Obiekt 69,00 m2 Przetarg Wadium do 09-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 40 250 zł
Miasto Manieczki
Powierzchnia 69,00 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 8 050 zł
Numer oferty 514179X1204207221
Termin wpłaty wadium 09-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest nierolna działka gruntu o powierzchni 0,0229 ha, położona w miejscowości Manieczki w powiecie śremskim (woj. wielkopolskie). Nieruchomość oferowana jest do sprzedaży przez KOWR z ceną wywoławczą 40 250 zł, a przetarg zaplanowano na 16.06.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny