Wróć do listy

Natolin, Ursynów

78 000 zł
Działka 0.0926 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 78 000 zł
Miasto Natolin
Powierzchnia 0.0926 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 800 zł
Numer oferty 513998X1203783319
Termin wpłaty wadium 02-06-2026 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA I GMINY OSIECK

OGŁASZA TRZECI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych

stanowiących własność Gminy Osieck

Oznaczenie i powierzchnia nieruchomości:

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w obrębie geodezyjnym 0006 Natolin, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka:
nr ew. 379 o łącznej powierzchni 0,0926 ha,
w tym: RIVb – 0,0926 ha;

nr księgi wieczystej: XXXX/XXXXXXXX/X;
Nieruchomość położona w Natolinie gmina Osieck, dostęp do drogi powiatowej o nawierzchni asfaltowej za pośrednictwem drogi wewnętrznej będącej własnością Gminy Osieck. Lokalizacja korzystna. Kształt zbliżony do czworokąta. Nieruchomość w zasięgu sieci elektroenergetycznej, wodociągowej, telekomunikacyjnej.

Nieruchomość nie jest obciążona ograniczonymi prawami rzeczowymi ani jakimikolwiek prawami osób trzecich. Nieruchomość nie jest przedmiotem jakichkolwiek zobowiązań.

Nieruchomość położona na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Osieck zatwierdzonym Uchwałą Rady Gminy w Osiecku Nr XXX/127/01 z dnia 27 czerwca 2001 roku oraz Uchwałą Rady Gminy w Osiecku Nr XXXV/204/10 z dnia 28 czerwca 2010 roku, w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Osieck na terenach o przeznaczeniu podstawowym na budownictwo jednorodzinne w budynkach wolnostojących i zagrodowe oznaczonych symbolem C1.9MN.

Cena wywoławcza: 78 000 zł

Wadium: 7 800 zł

Minimalne postąpienie ceny: 1 000 zł

Do kwoty wylicytowanej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT według obowiązującej stawki, tj. 23%. Nabywca wyłoniony w drodze przetargu ponosi wszelkie koszty związane z przeniesieniem własności, w tym w szczególności koszty sądowe i notarialne.

Termin drugiego przetargu ustnego nieograniczonego – 2 marca 2026 r.


Przetarg odbędzie się w dniu 8 czerwca 2026 r. w budynku Klubu Seniora, ul. Rynek 6

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium na działkę będącą przedmiotem licytacji, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 czerwca 2026 r. W tytule wpłaty należy wpisać: „numer działki, której dotyczy, imię i nazwisko osoby przystępującej do przetargu”.

Za dokonanie wpłaty uważa się dzień wpływu środków pieniężnych n

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.