Wróć do listy

Zieliniec, kujawsko-pomorskie

53 600 zł
1 050 zł/m2
Mieszkanie 51,03 m2 Przetarg Wadium do 25-05-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 53 600 zł
Miasto Zieliniec
Powierzchnia 51,03 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 10 700 zł
Numer oferty 513909X1203574881
Termin wpłaty wadium 25-05-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem przetargu jest lokal mieszkalny o powierzchni 51,03 m² na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Zieliniec (gmina Kołaczkowo, powiat wrzesiński), z przynależną piwnicą 7,80 m² oraz udziałem w gruncie, a także boks gospodarczy 12,20 m² w osobnym budynku. Nieruchomość wystawiona jest do nabycia w trybie przetargu z ceną wywoławczą 53 600 zł brutto.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny