Wróć do listy

Ustronie, łódzkie

48 800 zł
856 zł/m2
Dom 57,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Wadium do 20-05-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 48 800 zł
Miasto Ustronie
Powierzchnia 57,00 m2
Województwo łódzkie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 5 000 zł
Numer oferty 513845X1203424993
Termin wpłaty wadium 20-05-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem przetargu syndyka jest udział 1/6 w dwóch nieruchomościach gruntowych w województwie łódzkim: działce ok. 798 m² zabudowanej drewnianym domem do rozbiórki w miejscowości Ustronie oraz działce rolnej ok. 9765 m² w miejscowości Orła. Łączna wartość rynkowa udziału wynosi 48 800 zł, która jest jednocześnie ceną wywoławczą, przy wadium 5 000 zł i braku możliwości sprzedaży rozłącznej.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę