Wróć do listy

Jasienica, śląskie

275 871 zł
Działka 0.1103 ha Zakup od syndyka Wadium do 18-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 275 871 zł
Miasto Jasienica
Powierzchnia 0.1103 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 27 587 zł
Numer oferty 513834X1203399231
Termin wpłaty wadium 18-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

W przetargu syndyka oferowana jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1103 ha, położona w Jasienicy w powiecie bielskim. Licytacja pisemna odbywa się na warunkach określonych w regulaminie, przy cenie wywoławczej nie niższej niż 275 871 zł netto, z obowiązkiem wpłaty wadium w wysokości 10% ceny minimalnej.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny