Wróć do listy

Budziska, mazowieckie

283 044 zł
2 537 zł/m2
Dom 111,56 m2 Zakup od syndyka Wadium do 16-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 283 044 zł
Miasto Budziska
Powierzchnia 111,56 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 29 000 zł
Numer oferty 513832X1203394547
Termin wpłaty wadium 16-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na sprzedaż w formie pisemnego konkursu ofert od syndyka przeznaczona jest działka o powierzchni 0,1156 ha zabudowana drewnianym domem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 111,56 m² oraz zabudową gospodarczą, położona w miejscowości Budziska (gmina Łochów, powiat węgrowski, woj. mazowieckie). Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 283 043,70 zł, a udział w przetargu wymaga wpłaty wadium w wysokości 29 000 zł.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny